Kapadokya Tur & Balon

– Kapadokya hakkında bize sorun –

Kapadokya turları Türkçe

1 hour balloon Goreme Balloon Flight Royal Balloon Flight

Balon Uçuşları

Balon uçuşları için sabah erken saatlerde, yaklaşık ezan saatiyle alınırsınız. Uçuş alanına servislerle götürülür, balonun şişirilmesini izler, daha sonra da uçuşuruzu gerçekleştirirsiniz. Uçuştan sonra geleneksel kutlama ile sertivikalarınız verilir ve tekrar otelinize bırakılırsınız. Dönüş saati 08:00-08:30’dur.

Uçuşlar 1 saatlık ve 1 saat 30 dakika’lık dır.

En iyi fiyat için bizi arayın.

Cappadocia Red Tour

Grup Turları

Kapadokya Turu Devrent Vadisi, Paşabağları, Avanos Çömlek Atölyesi, Göreme Açık Hava Müzesi, Uçhisar Kalesine Bakış.

Ihlara Kanyon Yürüyüş Turu Derinkuyu Yeraltı Şehri, 4km Ihlara Kanyonu’nda Yürüyüş, Bellisirma Köyü, Selime Katedrali ve Panorama.

Kızıl Vadi Yürüyüş Turu 4km Yürüyüş Kızıl Vadi’den Çavuşin Köyü’ne, öğleden sonra da Kaymalki Yeraltı Şehri ziyareti.

Cappadocia Ihlara Tour

Özel Turlar

Özel turlar arkadaş grupları, aileler, yada Kapadokyayı kendi başına gezmek isteyenler için idealdir. Ayrıca sizin özel seçimlerinize göre de düzenlenilebilmektedir.

Kapadokya Merkez Bölge Turu Devrent Vadisi, Zelve Açık Hava Müzesi veya Çavuşin Kalesi, Paşabağları, Avanos Çanak Atölyesi, Aşk Vadisi Manzara Noktası, Göreme Açık Hava Müzesi, Esentepe Panorama, Uçhisar Kalesine Bakış, Güvercinlik Vadisi Manzarası, Asmalı Konak, Turasan Şarap Fabrikası, Yerli Urunler Satan Kuruyemiş Dükkanı Ziyareti.

Ihlara Kanyon Yürüyüş Turu Derinkuyu Yeraltı Şehri, 4km Ihlara Kanyonu’nda Yürüyüş, Bellisirma Köyü, Selime Katedrali ve Panorama.

Yeraltı Şehri ve Eski Rum Köyleri Ziyareti Kaymakli veya Derinkuyu Yeraltı Şehri, Soğanli Köyü’nün Özel Bebekleri ve Tarihi Kiliselerinin Ziyareti, Sobessos Arkeoloji Sitesi, Taşkinpaşa Köyü Medresesi, Camii ve Mezarları, Keşlik Manastırı, Mustafapaşa Eski Rum Köyü’nün Medrese, Kilise, Eski Rum Evleri ve Birinci Asmalı Konak Ziyaretleri.

Ihlara Kanyon Turu Yeraltı Şehri veya Termal Spa veya Güzelyurt Eski Rum Köyü, Ihlara Kanyonu İçinde 4km Yürüyüş, Belisirma Köyü, Selime Katedrali ve Manzara Noktası, Ağzikarahan Kervansarayı.

E–mail:

info@cavekonak.com

Otel Tel:

0384–341–4322

Cep / WhatsApp:

0536–774–7537

0532–331–9431